Aktuality

Asijský víkend 7.–9. 5.

Tematické víkendy pokračují. Tentokráte jsme pro Vás připravili vybraná jídla z asijské kuchyně. Nechybí polévka Pho, křupavý bůček, smažená rýže, pomerančové kuře a další... Celé menu najdete na hlavní stránce našeho webu. Objednávky na T: 576 514 028 od pátku 7. 5. od 9 hod. nebo pohodlně na našem E-SHOPU, kde můžete platit kartou on-line. Nechejte si přibalit i naše lahůdky. Pro pohodový večer, k ranní snídani nebo jen tak pro radost.

ŘÍZKOVÝ VÍKEND 16.-18. 4.

Tento víkend bude plný variací řízků. Holandský řízek s Goudou, řízečky z vepřové panenky v jogurtu, řízek z hovězího ořechu a další... Nezapomeňte na přílohy a dipy, které doladí celkovou chuť. Vybírat můžete i z naší denní nabídky. Celé menu najdete na hlavní stránce. Objednávat můžete i předem na požadovaný den a jídlo Vám přivezeme až domů. O víkendu nestůjte u plotny. O Váš oběd se postaráme my.

POMOC PRO MATKY S DĚTMI V NOUZI

PŘIDEJTE SE K NÁM. Rozhodli jsme se pomáhat tam, kde je potřeba. Navázali jsme spolupráci s azylovým domem Petrklíč ve Véskách a tím podpořit matky v nouzi, které tam s dětmi žijí. Ačkoliv se dnešní situace, ve které se nacházíme, týká ve velkém i nás, snažíme se pomáhat a s Vaší pomocí toho dosáhneme ještě lépe. Jdete do toho s námi? Příspěvkem 50 Kč přispějete na 1 oběd a my k tomu přidáme 1 oběd od nás. Za 1 PŘÍSPĚVEK...