O nás

Vítáme vás na stránkách steakové restaurace Beef & Beer.

Najdete nás v Uherském Hradišti od roku 2014 a navazujeme tak na více než 13 letou tradici našich, troufneme si tvrdit, úspěšných pražských restaurací. Jsme součástí gastronomické rodiny Kolektiv. V kuchyni Beef & Beer kraluje kuchařský tým pod taktovkou šéfkuchaře Milana Benoviče.

Jsme na steaky. Naší kuchyni vévodí steaky z masa té nejvyšší kvality připravované za pomoci speciální technologie přípravy masa na lávových kamenech. U nás si můžete dopřát steaky z vybraných koutů světa. Doménou restaurace jsou stařená masa z našich zráren. Suché zrání neboli staření steaky posouvá ještě o třídu výš. Maso během staření několik dní až týdnů odpočívá ve speciálních podmínkách, našich zrárnách přímo v restauraci, a je pro chuť klíčové. Stařené maso je křehčí, měkčí a má intenzivní chuť. Zrání vyžaduje pečlivost, a především trpělivost. Výsledek ovšem stojí za to.

Nechybí ani pravé americké bistro v podání báječných hovězích burgerů. Vybíráme ty nejlepší suroviny a hlavně dbáme na čerstvost veškerých potravin.

Připravujeme domácí dezerty z naší cukrárny. Pokrmy doplňuje vyhlášené točené dalešické pivo a další pivní speciály, široká nabídka vín z celého světa, které vám spolehlivě doporučí náš personál a nebo naše jedinečné domácí limonády, které doporučujeme, vzhledem ke svému složení, také dětem.

Vždy děláme maximum pro to, aby každá vaše návštěva v Beef & Beer byla jedinečná a nezapomenutelná…   

Tak ať Vám u nás chutná.
Těšíme se na vás.

Tým Beef & Beer

Kontakty

JEDNATEL SPOLEČNOSTI
ODPOVĚDNÝ VEDOUCÍ

Marek Šmíd

marek.smid@icloud.com

MARKETING

Vendula Kučerová

T: +420 777 599 310
E: marketing@beefandbeer.cz

FAKTRURAČNÍ ADRESA

Beef & Beer Czech Republic s.r.o.

Michelská 1005/59
Praha 4 | 141 00
IČ: 03462854

Nedělní brunch

Termíny brunchů 2021:

Ne 21. 11. Bistro & burgery

Ne 12. 12. – To nejlepší z Beef & Beer

Na nedělní brunch doporučujeme včasnou rezervaci.
Rezervace na vypsané brunche můžete provádět již nyní na T: 576 514 028

Brunch pořádáme po 3 týdnech, vždy v neděli  v čase 12-16 hod.

Nedělní brunch v BEEF & BEER. Co je to BRUNCH?
Jedná se o spojení dobrého jídla, společenské události a příjemného nedělního odpočinku. Brunch je něco mezi snídaní a obědem, trvá od dopoledne do odpoledne a samotné slovo vzniklo spojením anglického breakfast a lunch. My jsme si brunch trochu přizpůsobili na dobu od 12 do 16 hodin.

Pro brunch je typické uspořádání formou buffetu, což je univerzální způsob méně formálního stolování, při němž si sami volíte skladbu a množství vašich pokrmů a to vše vždy za jednu cenu. U nás se můžete těšit na rautové stoly plné studené a teplé kuchyně včetně grilovaného masa, které nikdy nesmí chybět, protože je doménou naší restaurace. V Beef & Beer na brunchi naleznete vždy tématicky a sezónně laděné předkrmy, polévky, saláty, hlavní pokrmy a domácí dezerty.

Pro Vaše děti bude vždy připraven atraktivní program s odborným dozorem, a to zcela zdarma v rámci brunche. Samozřejmostí je dětský koutek, nechybí jídelní židle a sedátka pro větší děti. Děti do 5 let mají brunch zdarma!

Chcete-li si tedy vyrazit v neděli s dětmi, přáteli či s obchodními partnery na méně formální setkání, brunch je pro Vás tou pravou volbou.

Náš tým

Marek Šmíd

jednatel společnosti
MIlan-Benovič-šéfkuchař

MIlan Benovič

šéfkuchař
Vendula Kučerová

Vendula Kučerová

marketing
Jiřina Kočařová

Jiřina Kočařová

manažerka restaurace